1 E - KATALOG <BR>İNDİR

E - KATALOG
İNDİR

E - kataloğumuzu indirip ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

2 ISICAM SEÇİM SİHİRMBAZI

ISICAM SEÇİM SİHİRMBAZI

Daha az ödeyerek daha konforlu yaşamanın formülünü vereceğiz.

3 PERFORMANS HESAPLAYICI

PERFORMANS HESAPLAYICI

Hesaplama araçımızı kullanarak size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

4 CAM STOKLAMA KURALLARI

CAM STOKLAMA KURALLARI

Firmamızdan satın alınan ve yapılarda kullanılan ayna, cam ürünlerinin; üretim...

Kurumsal

Adana Cam olarak,1995 yılında Adana'da İstiklal Mahallesinde 400 m² lik bir alanda başlayan yolculuğumuza 2011 yılında Ceyhan Yolu 3.km de 6000 m² lik kapalı alanda yeni fabrikamızda devam etmekteyiz.

Vizyonumuz
  • Öncü, yaratıcı, başarıya doymayan, sürekli gelişen ve büyüyen, sektördeki diğer rakiplere ilham veren, saygın ve ilkelere bağlı global bir kuruluş olmak.
Misyonumuz
  • Sektöründe, eksikliği hissedilen ürünlerin temin edilmesi, işlemlerin gerçekleştirilmesi, çeşitliliğin arttırılması yoluyla bölge insanının yaşam

TANITIM FİLMİ

FARKLI İHTİYAÇLARA, DOĞRU ÇÖZÜMLER

Adana Cam Sanayi Ltd.Şti. mevcut pazar ihtiyaçlarını son teknoloji makine parkuru ve üretim tekniklerini kullanarak ihtiyaç duyulan ürünleri karşılamayı hedefleyerek 1995 yılında Adana'da kurulmuştur.

0 m2

Üretim Merkezi

0 Yıllık

Sektör Tecrübesi

Önemli Duyuru

Sayın İş Ortağımız;
Bilindiği üzere Çiftcam, Isıcam, Lamine ünitelerinin montajında kullanılan montaj malzemelerinden kaynaklanan bozulmalarla ilgili garantiler, montajı yapan firmaların sorumluluğundadır. Cam Esaslı Yalıtım Birimi ürünlerimizin üretiminde ŞİŞECAM Onaylı Malzeme Listesinde yer alan bileşenleri kullanmakta olup hammadde giriş ve günlük kontroller ile prosesi sürekli denetlemekteyiz. Cam Esaslı Yalıtım Birimi(Isıcam, Adanacam) üniteleri ile montaj malzemelerinin (strüktürel silikon, sızdırmazlık silikonu, derz dolgu silikonları vb.) teması halinde, bu malzemelerin Cam Esaslı Yalıtım Birimi üretiminde kullanılan birincil (butil) ve ikincil yalıtım macunları (polisülfid, poliüretan, cam dolgu silikonu) ile uyum testlerinin yapılması gerekmektedir. Söz konusu uyum testlerinin silikon üreticilerinin laboratuarlarında yaptırılması uygulamayı yapan montaj firmasının sorumluluğundadır. Montajında kullanılacak malzemeler (strüktürel silikonlar, sızdırmazlık silikonları, derz dolgu silikonları, takoz altı silikonları vb.) asidik solvent içermeyen uygun malzemeler olmalıdır.Yüksek derecede öneme haiz bu uyarı doğrultusunda hareket edilmemesi halinde oluşacak bozulmalardan kaynaklanan sorumluluğun uygulayıcı da olacağını hatırlatırız.
Adana Cam San. ve Tic. Ltd. Şti.