ÇİFT CAM ARASI JALUZİ SİSTEMLERİ

MIKNATISLI SİSTEM

 

İki ayrı cam plakası arasına yerleştirilen jaluzi sistemi, diğer jaluzilerden farklı olarak kirlenme, bozulma ve bakım gibi dezavantajlarından arınarak daha kolay bir kullanım sağlamaktadır. Mıknatıslı jaluzi sistemi, camda veya cam çıtasında delik olmada, mıknatıslı redüktör sistemi sayesinde hareket ettirilerek kullanımı sağlanır.

 

MİLLİ  SİSTEM

Milli sistem çift cam arası jaluzide ise mekanizmaya bağlı milin cam dışına çıkmasını sağlamak için ufak bir delik açılmaktadır. Fakat rutubet ve toz girişini önlemek için bu delik içerisinde özel bir keçe kullanılarak ısıcamın bütün özelliklerinin korunması sağlanarak imalatı gerçekleşmektedir.

BUTONLU  SİSTEM

Çift cam arası jaluzi rahatlığını daha ekonomik olarak yaşamanızı sağlayacak butonlu jaluzi sistemleri, her türlü kapı, pencere ve ara bölmelere uygulanabilir nitelikte bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Isıcam arası butonlu jaluzi sistemleri doğrama üzerine yerleştirdiğimiz buton sayesinde bir dokunuşla jaluziye eksenel hareket vererek kullanımı sağlayabilirsiniz.

İPLİ SİSTEM

Aşağı / Yukarı Eksenel hareketli

Çift cam arasındaki jaluzi perdeyi yıllarca sorunsuz kullanabilme imkanı verir Özel mekanizmaları ile cam içerisindeki jaluzi perdeye hareket imkanı sağlar .Her türlü doğramaya takılabilir(Ağaç, pvc, lüminyum).Sadece ip ile aşağı, yukarı ve eksenel hareket eder.

MOTORLU VE UZAKTAN KUMANDALI SİSTEM

Kumandalı ve motorlu jaluzi sistemlerinde herkesten farklı bir teknolojiyle imalatı yapılan jaluzili camlarınızda herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda dış mekanizmayı değiştirerek jaluzi kullanım keyfini ve rahatlığını ara vermeden sürdürebilirsiniz.

Previous